Пила торцювальна з протяжкою Makita LS1216L

Залишити відгук
100%
Оригінал
Виробник: Makita
Модель (Арт.): LS1216L
33 959 грн
Є в наявності

Гарантія:
36 місяців
Потужність:
1650 Вт
Додаткові функції:
плавний запуск, електронна система стабілізації швидкості, електрична гальмівна система, лазерна лінійка
Країна-виробник:
Великобританія
Пакування:
картон
Вага:
26,3 кг
Діаметр отвору пиляльного диска:
30 мм
Діаметр пиляльного диска:
305 мм
Діапазон кутів нахилу:
45° в обидва боки
Діапазон кутів повороту:
52° та 60°
Максимальна глибина різання:
<table class="table table-bordered"><tbody><tr style="background: grey; color: white;"><td>Поворот<br></td><td>Нахил<br></td><td>Максимальні розміри заготовки<br></td></tr><tr><td>90°<br></td><td>0°<br></td><td>87x382 мм, 102x363 мм або 120x250 мм із вставкою 60 мм<br></td></tr><tr><td>45°<br></td><td>0°<br></td><td>87x268 мм або 102x255</td></tr><tr><td>90°<br></td><td>45°<br></td><td>59x382 мм або 69x363</td></tr><tr><td>45°<br></td><td>45°<br></td><td>59x268 мм або 69x255</td></tr></tbody></table>
Частота обертання:
3200 об./хв
Більше інформації
Гарантія
Гарантія:

Офіційна гарантія від виробника. Більше

Надаємо документи - гарантійний талон, інструкція і квитанція.

Обмін / повернення товару протягом 14 днів. Більше

Власний авторизований сервісний центр. Більше

Доставка
Доставка:

Самовивіз з магазину.

Доставка по Львову: Безкоштовно

Доставка Нова Пошта: тариф перевізника

Доставка Укрпошти: тариф перевізника

Оплата
Оплата:
 • Готівкою в магазинах
 • По безготівковому розрахунку для юр. осіб з ПДВ
 • Терміналами ПриватБанку
 • В кредит/розстрочку
 • Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay.

Пила торцювальна з протяжкою Makita LS1216L

Торцювальна (маятникова) пила з протяжкою та лазерним індикатором Makita LS1216L — це професійний інструмент, призначений для поперечного розпилу довгих заготовок з дерева і композитних матеріалів на його основі, як під прямим, так і під довільно обраним кутом, а при встановленні особливих пиляльних дисків — для розпилу алюмінієвих профілів. Модель Makita LS1216L сконструйована за технологією Makita DXT Deep Exact Cutting. Максимальний діаметр диска, який встановлюється на пилку Makita LS1216, дорівнює 305 мм з внутрішнім отвором 30 мм.

Пила торцювальна Makita LS1216L збирається на горизонтальній станині, до якої кріпиться поворотний круг, який дозволяє задати кут різання до 52 градусів вліво і до 60 градусів вправо. До тильної (далекої від оператора) сторони поворотного круга на систему з чотирьох рейок підпружиненим шарніром кріпиться поворотний важіль ("маятник"), на якому закріплена електрична дискова пилка. Заготовка подається вздовж направляючої, закріпленої до станини, а кут різу щодо направляючої вибирається поворотом кола навколо вертикальної осі. Для регулювання кута повороту потрібно послабити ручку, повернувши її проти годинникової стрілки. Повернути поворотний круг, натискаючи на важіль блокування. Після переміщення ручки в положення, при якому стрілка вказує на необхідний кут на шкалі різання, треба міцно затягнути ручку, повернувши її за годинниковою стрілкою. Для виконання різу оператор опускає важіль з дисковою пилкою на нерухому заготовку. Для повного пропилювання заготовки в поворотному колі передбачений проріз.

Маятник на пилі Makita LS1216L сконструйований так, що пила може опускатися вертикально не тільки під кутом 90 градусів відносно заготовки, а й нахилятися вліво і вправо на 45 градусів. Тим самим інструмент забезпечує широкі можливості для роботи. Для регулювання кута нахилу вліво звільніть важіль фіксування кута нахилу в нижній частині інструменту, повернувши його проти годинникової стрілки. Натисніть на рукоятку, щоб відкинути пильний диск, при цьому стрілка повинна вказувати на необхідний кут на шкалі нахилу. Потім міцно затягніть важіль за годинниковою стрілкою. Для регулювання кута вправо потрібно попередньо натиснути на кнопку розблокування, що знаходиться з лівого боку вузла регулювання нахилу.

На торцювальній пилі Makita LS1216L глибина пропилу може бути задана регулювальним гвинтом, який знаходяться біля місця з’єднання мішка з пилкою. Обмеження глибини пропилу корисно, коли за допомогою торцювальної пилки потрібно зробити паз в заготовці. Для цього виставляють потрібну глибину пропилу, в залежності від необхідної глибини пазу, і роблять два пропили з однаковою глибиною на відстані рівній ширині пазу. Внутрішню частину виймають з допомогою стамески.

Пилка торцювальна Makita LS1216L поставляється в комплекті з мішком для збору тирси, однак до пилки можна приєднати пилосмок, що істотно знизить забрудненість робочого місця після роботи.

Завдяки системі чотирьох рейок пила не тільки здатна розпилювати широкі заготовки, але і має невеликі габарити в складеному вигляді. Ця властивість особливо корисна при транспортуванні. Використання чотирьох коротких сталевих рейок дозволяє уникнути їх вигину і допомагає досягати високої точності різання. Кожна рейка пересувається на лінійних кулькових підшипниках.

Модель Makita LS1216L оснащена обмежувачем пускового струму (плавним пуском), який захищає двигун при пікових навантаженнях (наприклад, під час пуску інструменту) і електричну мережу від перевантаження, знижуючи силу пускового струму до 16 ампер. Зменшення пускового струму впливає і на швидкість розкручування диска. Диск розкручується плавно при запуску, без ривків.

Для зручнішого обслуговування у пилки Makita LS1216L передбачений швидкий доступ до графітових щіток. Для заміни щіток досить відкрутити шліцовою викруткою заглушки на корпусі електродвигуна. Використовуйте тільки оригінальні щітки, щоб інструмент служив довго. Встановлення неоригінальних щіток скасовує гарантійні зобов’язання виробника та може призвести до несправності двигуна через відмінності у характеристиках матеріалу та розмірах.

Короткий список переваг цього інструменту:

 • Deep eXact cutting Technology (технологія глибокого точного різання);
 • Механізм з двома направляючими захищає інструмент від вібрацій, забезпечуючи точне різання заготовки;
 • Подвійна напрямна складається з верхньої та нижньої частин, що переміщуються незалежно одна від одної, забезпечуючи зручнішу роботу з інструментом. Верхня напрямна висувається назовні при косому різанні, а нижня напрямна пересувається всередину для забезпечення надійного захоплення невеликих заготовок, а також для точнішого та ефективного різання;
 • Електричне гальмо плавно зупиняє обертання диска, що дозволяє користувачеві швидко відновити роботу;
 • Зручна шкала з великими поділками для регулювання кута розпилу;
 • Фіксація кута розпилу здійснюється поворотом ручки регулятора на 90°;
 • Висока ефективність видалення пилу;
 • Лазерна напрямна для ефективного контролю лінії різу.

Хочете купити цю точну торцювальну пилку Макіта 305 мм з лазером у Львові? Дивіться розділ "Контакти". Або можна нікуди не ходити, а замовити інструмент онлайн і з Вами зв’яжеться менеджер. У нас тільки якісний інструмент, з гарантією виробника!


Відгуки (0)

Переглянуті товари