Фільтр товарів

Мотокоси та тримера штіль

Якими характеристиками володіють мотокоси та тримера штіль,на які види вони поділяються та чому варто надавати перевагу саме їм при покупці обладнання для догляду за газоном у магазині «Профітулс».

Мотокоса штіль татример штіль являються різновидами обладнання, призначеного для стрижки газонів. Залежно від особливостей своєї конструкції вони можуть призначатись і для робіт на присадибних ділянках, і для скошування трави на великих за площею територіях.  

Це обладнання використовується у сільськогосподарській і комунальній сферах діяльності, а також у лісовому та приватному господарствах.

Різноманіття мотокіс і тримерів штіль та їхні переваги

Загалом пристрої для скошування трави класифікують на:

 

  • Акумуляторні мотокоси;
  • Бензинові мотокоси;
  • Електричні тримери;
  • Та кущорізи.

Вони розрізняються не лише за будовою, а й за рівнем своєї потужності та типом ріжучого пристрою.

Однією з основних переваг цих інструментів являється продуманість їхньої конструкції. Робота з ними відзначається особливим комфортом. Прилади володіють ергономічним дизайном, зокрема зручними елементами керування. Всі моделі оснащені спеціальним фіксаційним ременем, який можна відрегулювати відповідно до зросту працівника.

Свої плюси має також і тример для трави штіль. Завдяки цьому обладнанню можливо виконувати роботу в недоступнихдля інших інструментів, обмежених за простором місцях – у кутках квіткових клумб або на вузьких ділянках саду.

Двигун, яким оснащена модель електро-тримера штіль, володіє низьким рівнем шуму та забезпечує тихий та комфортний процес роботи.

Особливість експлуатації мотокоси штіль

При роботі з цим обладнанням необхідно в обов’язковому порядку дотримуватись визначених правил техніки безпеки та використовувати спеціальні засоби для захисту обличчя та очей: окуляри або візори. Не зайвими будуть і навушники, а також надійне взуття та зручні рукавиці.

Магазин «Профітулс» додатково пропонує захист для мотокіс, кущорізів та іншого обладнання для догляду за газонами. Його рекомендовано використовувати для зменшення імовірності пошкодитись камінцями, гілками або іншими дрібними деталями, що вилітають під час роботи. На нашому сайті ви зможете також ознайомитись з різноманіттям гарнітури для косильних пристроїв, використання якої сприятиме підвищенню рівня комфорту та продуктивності роботи.

Кваліфіковані працівники магазину професійних електро- та бензоінструментів «Профітулс» готові допомогти кожному клієнту купити тример для трави або будь-яке інше обладнання, призначене для догляду за газоном, за доступними цінами. Крім необхідності у детальній інформації, покупці мають можливість звертатись до нас для заміни,обслуговування та здійснення ремонтних робіт придбаного обладнання.

Скориставшись пропозицією від нашого магазину, ви забезпечите себе якісними робочими інструментами та значно покращите рівень своєї продуктивності.

Читати повністью →Читати менше→