Пила комбінована Makita LH1040

Оставить отзыв
100%
Оригинал
Производитель: Makita
Модель (Арт.): LH1040
19 738 грн
Есть в наличии

Гарантія:
36 місяців
Мощность:
1650 Вт
Довжина кабеля:
2,5 м
Додаткові функції:
плавний запуск, електрична гальмівна система, захист від випадкового запуску
Країна-виробник:
Китай
Пакування:
картон
Вес:
14,3 кг
Діаметр отвору пиляльного диска:
30 мм
Діаметр пиляльного диска:
260 мм
Діапазон кутів нахилу:
45° в один бік
Діапазон кутів повороту:
45° та 52°
Максимальна глибина різання:
<table class="table table-bordered"><tbody><tr style="background: grey; color: white;"><td>Поворот, нижній стіл<br></td><td>Нахил<br></td><td>Максимальні розміри заготовки<br></td></tr><tr><td>90°<br></td><td>0°<br></td><td>69x130 мм або 93x95 мм<br></td></tr><tr><td>45°<br></td><td>0°<br></td><td>69x85 мм або 93x67 мм<br></td></tr><tr><td>90°<br></td><td>45°<br></td><td>35x130 мм або 53x95 мм<br></td></tr><tr><td>45°<br></td><td>45°<br></td><td>35x91 мм або 49x67 мм<br></td></tr><tr style="background: grey; color: white;"><td>Верхній стіл<br></td><td>Нахил<br></td><td>Максимальна товщина<br></td></tr><tr><td>90°<br></td><td>0°<br></td><td>40 мм<br></td></tr></tbody></table>
Частота вращения:
4800 об./хв
Больше информации
Гарантия
Гарантия:

Официальная гарантия от производителя. Больше

Предоставляем документы - гарантийный талон, инструкция и квитанция.

Обмен/возврат товара в течение 14 дней. Больше

Собственный авторизованный сервисный центр. Больше

Доставка
Доставка:

Самовывоз из магазина.

По Львову: Бесплатно

Доставка Нова Пошта: тариф перевозчика

Доставка Укрпочты: тариф перевозчика

Оплата
Оплата:
 • Наличными в магазинах
 • По безналичному расчету для юридических. лиц с НДС
 • Терминалами ПриватБанка
 • В кредит/рассрочку
 • Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay.

Описание

Комбінована пила Makita LH1040 — це професійний інструмент, призначений для поперечного та поздовжнього розпилювання дерева і композитних матеріалів на його основі, як під прямим, так і під довільно обраним кутом, а при встановленні особливих пиляльних дисків — для розпилу алюмінієвих профілів. Комбінована пила поєднує в собі функції настільної дискової пили і торцювальної ("маятникової"), дозволяючи виконувати розрізання дошки уздовж або упоперек. Торцювальна пила і настільна циркулярна пила для поздовжнього розрізання заготовок — два в одному. При цьому габарити і ціна цього інструменту не дуже відрізняються від звичайної торцювальної пили. Максимальний діаметр диска, який встановлюється на пилку Makita LH1040, складає 260 мм з внутрішнім отвором 30 мм.

Комбінована пила Makita LH1040 складається з горизонтальної станини, до якої кріпиться поворотний круг, який дозволяє задати кут різання до 45 градусів вліво і до 52 градусів вправо. До тильної (далекої від оператора) стороні поворотного круга на систему з чотирьох рейок підпружиненим шарніром кріпиться поворотний важіль ("маятник"), на якому закріплена електрична дискова пилка. Заготовка подається вздовж направляючої, закріпленої до станини, а кут різу щодо направляючої вибирається поворотом кола навколо вертикальної осі. Для регулювання кута повороту потрібно послабити ручку, повернувши її проти годинникової стрілки. Повернути поворотний круг, натискаючи на важіль блокування. Після переміщення ручки в положення, при якому стрілка вказує на необхідний кут на шкалі різання, треба міцно затягнути ручку, повернувши її за годинниковою стрілкою. Для виконання різу оператор опускає важіль з дисковою пилкою на нерухому заготовку. Для повного пропилювання заготовки в поворотному колі передбачений проріз.
Зверху на маятнику встановлено верхній стіл, який і дозволяє розпускати заготовки уздовж за допомогою того ж диска, який використовується при пилянні на нижньому столі.

Маятник на пилі Makita LH1040 сконструйований так, що пила може опускатися вертикально не тільки під кутом 90 градусів відносно заготовки, а й нахилятися вліво на 45. Тим самим інструмент забезпечує широкі можливості для роботи. Для регулювання кута нахилу звільніть важіль в нижній частині інструменту, повернувши його проти годинникової стрілки. Натисніть на рукоятку вліво, щоб відкинути пильний диск, при цьому стрілка повинна вказувати на необхідний кут на шкалі нахилу. Потім міцно затягніть важіль за годинниковою стрілкою.

Пила Makita LH1040 пиляє дисками з зовнішнім діаметром 260 мм і внутрішнім отвором 30 мм. Диск, що фіксується гвинтом з шайбою, встановлюється на шпиндель, з’єднаний валом з двигуном через шестерню. Щоб замінити диск на комбінованій пилі Makita LH1040, на корпусі двигуна треба натиснути на кнопку, яка заблокує вал двигуна. Не відпускаючи кнопки фіксації валу, торцевим ключем відкрутити гвинт з шайбою. Процес дуже простий та не вимагає багато часу або спеціальних знань.

Глибина пропилу на верхньому столі може бути відрегульована. Щоб відрегулювати висоту столу відносного диска, треба послабити два важелі, розташовані з правого боку пилки. Виробники пиляльних дисків рекомендують вибирати висоту так, щоб в заготовці під час пиляння знаходилося 3-4 зуба диска. Тоді диск буде ефективно відводити тирсу з лінії різу і добре охолоджуватися.

Для зручності роботи на верхньому столі комбінованої пилки Makita LH1040 встановлений розклинюючий ніж. Він розташовується відразу за диском. Його призначення полягає в тому, щоб розводити дві частини розпилюваної заготовки в різні боки. Це виключає можливість "закушування" диска матеріалом.

На верхньому столі є можливість для встановлення напрямної планки, яка допоможе відпиляти від заготовки рівний шматок заданої довжини.

Комбінована пила Makita LH1040 поставляється в комплекті з мішком для збору тирси, однак до пилки можна під’єднати пилосмок, що істотно покращить комфорт роботи та чистоту робочого місця.

Для зручного обслуговування у комбінованої пилки Makita LH1040 передбачений швидкий доступ до графітових щіток. Для заміни щіток досить відкрутити шліцовою викруткою заглушки на корпусі електродвигуна. Використовуйте тільки оригінальні щітки, щоб інструмент служив довго. Встановлення неоригінальних щіток скасовує гарантійні зобов’язання виробника та може призвести до несправності двигуна через відмінності у характеристиках матеріалу та розмірах.

Короткий список переваг:

 • Функція запобігання повторного запуску. Блокує випадковий запуск навіть за умови підключення інструмента до мережі живлення при ввімкненому вимикачі;
 • Даний інструмент поєднує в собі пилку для різання під кутом і циркулярну пилку, що забезпечує високу ефективність роботи;
 • Невелика вага інструменту забезпечує легке транспортування до місця роботи;
 • Міцний робочий стіл з литого алюмінію;
 • Потужний двигун дозволяє легко виконувати уздовжний розпил;
 • Два отвори для пиловидалення. При різанні під кутом — пилозбірник приєднується до заднього отвору, а при роботі в якості циркулярної пили — пилозбірник приєднується до переднього отвору;
 • Плавний пуск згладжує ривок при запуску та покращує безпеку роботи;
 • Настільна напрямна лінійка.

Вам сподобалася ця комбінована пилка Макіта LS1040 зі столом і ви хочете купити її у Львові? Дивіться розділ "Контакти". Або можна нікуди не ходити, а замовити інструмент онлайн і з Вами зв’яжеться наш менеджер. У нас тільки якісний інструмент, з гарантією виробника!


Отзывы (0)

Просмотренные товары

Пила комбінована Makita LH1040
Есть в наличии
19 738 грн