Пила дискова настільна Makita MLT100

Оставить отзыв
100%
Оригинал
Производитель: Makita
Модель (Арт.): MLT100
16 392 грн
Есть в наличии

Гарантія:
36 місяців
Мощность:
1500 Вт
Додаткові функції:
плавний запуск, електрична гальмівна система
Країна-виробник:
Китай
Пакування:
картон
Вес:
34,1 кг
Діаметр отвору пиляльного диска:
30 мм
Діаметр пиляльного диска:
260 мм
Діапазон кутів нахилу:
45° в один бік
Максимальна глибина різання:
93 мм при 90° та 64 мм при 45°
Частота вращения:
4300 об./хв
Больше информации
Гарантия
Гарантия:

Официальная гарантия от производителя. Больше

Предоставляем документы - гарантийный талон, инструкция и квитанция.

Обмен/возврат товара в течение 14 дней. Больше

Собственный авторизованный сервисный центр. Больше

Доставка
Доставка:

Самовывоз из магазина.

По Львову: Бесплатно

Доставка Нова Пошта: тариф перевозчика

Доставка Укрпочты: тариф перевозчика

Оплата
Оплата:
  • Наличными в магазинах
  • По безналичному расчету для юридических. лиц с НДС
  • Терминалами ПриватБанка
  • В кредит/рассрочку
  • Visa/Mastercard, Privat24, Liqpay.

Пила дискова настільна Makita MLT100

Настільний розпилювальний верстат Makita MLT100 — потужний та надійний інструмент, призначений для розпилу різних заготовок. Розпилювання може здійснюватися в поперечному і поздовжньому напрямках. Також верстат може бути використаний для виконання косих розпилів або комбінованих. Розпилювальний верстат Makita MLT100 відмінно підходить для роботи як у домашній майстерні, так і на виробництві. Максимальний діаметр диска, який встановлюється на модель Makita MLT100, складає 260 мм з внутрішнім отвором 30 мм.

Модель Makita MLT100 оснащена обмежувачем пускового струму (плавним пуском) який захищає двигун при пікових навантаженнях (наприклад, під час пуску інструменту) і електричну мережу від перевантаження, знижуючи силу пускового струму до 16 ампер. Зменшення пускового струму впливає і на швидкість розкручування диска. Диск розкручується плавно при запуску, без ривків.

Верстат обладнаний електричним гальмом, який сприяє швидкій зупинці диска, що позитивно впливає на зручність і безпеку роботи.

На передній частині корпусу розташовується кнопка вмикання та відключення верстата. Праворуч від кнопки розташовується рукоятка регулювання кута нахилу диска. орієнтуючись по шкалі можна плавно і точно задати необхідний кут нахилу пиляльного диска. Максимальна товщина заготовки, яку можна розпиляти на верстаті, дорівнює 93 мм при куті нахилу диска 0 градусів і 64 мм при куті нахилу 45 градусів.

Права частина пилки, також як і задня може висуватися на 200 мм, коли потрібна підтримка заготовки великого розміру.

У центральній частині столу розташована ріжуча частина диска. Праворуч і ліворуч від диска розташована канавка для установки транспортира. На передній кромці є спрямовуюча зі шкалою, до якої кріпитися паралельний упор. Через віконце-візир на паралельному упорі легко стежити за шкалою, на якій відстані від диска знаходиться пристосування, і вибрати точно потрібну відстань.

Паралельний упор для верстата Makita MLT100 має L-подібну форму і може бути розгорнутий вузькою або широкою стороною. Це дозволяє із зручністю відпилювати широкі і вузькі частини від заготовки.

Транспортир для верстата Makita MLT100 може бути встановлений в одну з трьох канавок, розташованих на центральній та лівій частині верстата. Транспортир суміщений з довгою планкою і лещатами. Після установки необхідного кута, який може регулюватися на 60 градусів вліво і вправо, заготовка притискається до столу і штовхається транспортиром за допомогою планки до диска. Таким чином можна безпечно зробити акуратний косий розпил.

Для зручності роботи настільний верстат Makita MLT100 обладнаний розклинюючим ножем. Він розташовується відразу за диском. Його призначення полягає в тому, щоб розводити дві частини заготовки в різні боки. Це виключає можливість "закушування" диска матеріалом.

Настільний розпилювальний верстат Makita MLT100 може бути приєднаний до пилосмока, що істотно знизить забрудненість робочого місця після роботи. Для підключення пилосмока служить патрубок на задній стороні верстата. Там же розташовуються спеціальні гачки, на які намотується шнур живлення, поки пила не використовується і дозволяє зберігати порядок на робочому місці.

На правій і лівій стороні корпусу верстата знаходяться тримачі транспортира, паралельного упору, штовхача. Така конструкція дозволяє тримати всі необхідні для роботи пристосування під рукою без ризику їх втратити.

Важливі переваги цього інструменту:

  • Спеціальні фіксуючі скоби для шнура живлення;
  • Поворотний кутовий сегмент із затисним гвинтом;
  • Спеціальне відділення для зберігання додаткових аксесуарів, в тому числі диска ТСТ, паралельного упору, поворотного сегмента та ін.;
  • Блокування паралельного упору з боку подачі;
  • Електричне гальмо плавно зупиняє обертання диска, що дозволяє користувачеві швидко відновити роботу.

Хочете купити цю настільну дискову пилку Макіта у Львові? Дивіться розділ "Контакти". Або можна нікуди не ходити, а замовити інструмент онлайн і з Вами зв’яжеться менеджер. У нас тільки якісний інструмент, з гарантією виробника!


Отзывы (0)

Просмотренные товары

Пила дискова настільна Makita MLT100
Есть в наличии
16 392 грн