Фільтр товарів

Бензорізи та спеціальні бензопили

Оставить отзыв
Есть в наличии
51 679 грн
Бензоріз STIHL TS 420
Мощность : 3,2 кВт; 4,4 к. с.
Оставить отзыв
Есть в наличии
24 279 грн
Бензоріз STIHL TS 500i
Мощность : 3,9 кВт; 5,3 к. с.
Оставить отзыв
Есть в наличии
29 359 грн
Бензоріз STIHL TS 800
Мощность : 5 кВт; 6,8 к. с.
Оставить отзыв
Есть в наличии
28 419 грн

Бензоріз — мобільна дискова пила по бетону із бензиновим двигуном. Компанія STIHL — світовий лідер у створенні ручного інструменту із бензиновими двигунами. Бензоріз часом називають "бензинова болгарка", а по-англійськи "concrete cutter saw". Ці інструменти незамінні всюди, де потрібна професійна обробка твердих матеріалів. Вони вирізняються найвищою міцністю і надійністю, якнайкраще підходять для ремонту доріг, будівництва чи аварійно-рятувальних робіт, демонтажних робіт. Бензорізи із відповідним ріжучим диском здатні виконувати найскладніші завдання з розрізання твердих матеріалів, включаючи асфальт, бетон, цеглу та інші. Конструкція бензорізів Штіль добре продумана, двигун надійно захищений складним фільтром від пилу та готовий до важкої роботи там, де інший інструмент не справиться.

Якщо потрібно розрізати товсту стіну, бетонну трубу та інші конструкції — у цій справі немає рівних надзвичайно міцній бензопилі для бетону від компанії Штіль. Нова бензопила для бетону (ланцюговий бензоріз) STIHL якнайкраще доповнює асортимент дискових бензорізів. Адже STIHL GS 461 із подачею води незамінна для розрізання труб і врізання в стіни, особливо якщо це потрібно робити у важкодоступних місцях. Що тут ще можна сказати, просто перегляньте відео...


Купити дискові та ланцюгові бензорізи Штіль можна у найкращого дилера у Львові — компанії "Профітулс"! Завітайте до нас на каву!

Читать полностью →Читать меньше →