Доставка

Перевагами нашого магазину можуть скористатися не лише жителі Львова та Львівської області, але і усієї України, завдяки партнерству із службою доставки «Нова пошта». 

Строк доставки –  не більше 24 годин, адже відправка товарів здійснюється щоденно. Вартість доставки в будь-яку точку України залежить від тарифів «Нової пошти». Деталі дізнавайтеся в спеціалістів цієї компанії. До оплати сервісу доставки магазин «Профітулс» стосунку не має. 

При використанні послуг служби доставки радимо виконувати такі правила:

 • При отриманні посилки не виходьте із відділення служби доставки, або не відпускайте кур’єра, поки не перевірите товар.
 • Перевірте цілісність упаковки та відповідність усіх артикулів.
 • Перевірте сам товар на відсутність видимих пошкоджень та дефектів. 
 • Пам’ятайте: магазин «Профітулс» страхує товар на повну вартість, а тому працівники «Нової пошти» ретельно перевіряють його, аби переконатися у відсутності пошкоджень. Якщо вони помітять дефекти, то відмовлять в оформлені, адже несуть відповідальність за його цілісність в процесі доставки.   
 • Якщо знайшли дефект, відмовляйтеся від замовлення – повністю або частково. Для цього візьміть у представника служби доставки бланк Акту прийому-передачі і детально опишіть у ньому усі пошкодження. А також зв’яжіться із нами для консультації.
 • Пам’ятайте: якщо Ви приймете пошкоджений товар без претензій, ми не зможемо прийняти Ваші скарги та зарадити ситуації. 

   

  Повернення непошкодженого товару

  Ви маєте право оформити замовлення та доставку, отримати непошкоджений товар у робочому стані, з усіма належними документами, у повній комплектації, що буде відповідати характеристикам, вказаним на сайті, після чого повернути його та отримати свої кошти назад. 

  Однак, аби уникнути «несправжніх замовлень» – коли клієнт насправді не збирається купувати товар, а лише хоче оглянути його «вживу», пройшовши процедуру оплати і доставки, ми вводимо правило, за яким клієнт сам оплачує доставку товару, туди і назад. Оформлення замовлення і доставки вимагає витрат великої кількості ресурсів, тому просимо поставитися до цього з розумінням.   

  Менеджери нашого магазину завжди готові відповісти на будь-які Ваші питання, допомогти з вибором потрібного товару, оформленням замовлення і доставки, поінформувати про гарантію, обслуговування та сервіс.

  Акционные товары

  3 Отзыва
  Есть в наличии
  5 050 грн
  2 Отзыва
  Есть в наличии
  5 558 грн
  Оставить отзыв
  Есть в наличии
  7 799 грн
  Оставить отзыв
  Есть в наличии
  4 370 грн
  Оставить отзыв
  Есть в наличии
  5 410 грн
  Оставить отзыв
  Есть в наличии
  2 595 грн
  Оставить отзыв
  Есть в наличии
  1 049 грн
  Смотреть все акционные товары