Про правильну експлуатацію акумуляторів


Рекомендації з поводження з акумуляторами


Правильне поводження з акумулятором є гарантією. У цьому розділі Ви знайдете багато корисної інформації та поради щодо поводження з акумулятором:


Загальні поради:

·         Акумулятор слід захищати від сирості, вологи, спеки, вогню і прямого попадання сонячних променів.

·         Використовуйте акумулятор тільки при температурі від -10 °C до +50 °C.

·         Акумулятор слід захищати від непередбаченого використання (наприклад, дітьми).

·         Для запобігання випадкового запуску двигуна акумулятор слід вийняти з інструменту після завершення роботи.

·         Заряджайте Ваш акумулятор STIHL тільки за допомогою зарядного пристрою STIHL, а після завершення заряджання завжди виймайте штепсельну вилку з розетки.

·         Акумулятор слід зберігати в закритому сухому приміщенні в безпечному місці.

·         Для досягнення оптимального терміну служби і меншого саморозрядження акумулятор слід зберігати при температурі + 10 °C — + 20 °C. Краще за все зберігати акумулятор в підвалі. Як правило, там не надто тепло та холодно.

·         При зберіганні акумулятора та протязі тривалого часу, слід попередньо зарядити його приблизно на 30 %. Перед першим використанням інструменту акумулятор слід знову зарядити.

·         Якщо у Вас є запасний акумулятор, його слід використовувати на зміну з іншим акумулятором.

·         Не відкривайте акумулятор і не використовуйте несправний або деформований акумулятор. Несправний акумулятор слід замінити. Для цього зверніться до дилера STIHL.


Правильне заряджання акумулятора STIHL - Принцип функціонування

Для нормальної експлуатації оптимальним є заряд на рівні 80%. В акумулятора AP 80 такий заряд досягається за допомогою зарядного пристрою для швидкого зарядження AL 300 вже через 25 хвилин, із зарядним пристроєм AL 100 - через 70 хвилин.

Після досягнення оптимального рівня заряду зарядний пристрій автоматично продовжує заряджати далі дуже низьким зарядним струмом, доки ємність акумулятора не досягне 100%. Слідкуйте за тим, щоб Ваш зарядний пристрій експлуатувався при температурі від +5°C до +40°C

Якщо акумулятор нагрівся, процес зарядки почнеться тільки після його охолодження. Зарядний пристрій для експрес-заряджання AL 300 прискорює охолодження за допомогою вбудованої системи примусової циркуляції повітря – Вам ні про що не доведеться турбуватись