Про підробки STIHL

Підробка STIHL

    Виробники фальсифікату чи, як їх ще називають, промислові пірати вже давно навчились робити такі копії, в яких на перший погляд дуже важко розпізнати підробку. На жаль, у розповсюдженні такої фальшивої та небезпечної продукції приймають активну участь деякі українські інтернет–магазини, маскуючись під справжніх дилерів STIHL. Ціна на підробки в багатьох випадках лише трохи нижча за ціну оригінальних інструментів. Через це складається враження, що мова йде про справжні вироби STIHL. В оману вводять оригінальні зображення з технікою, фальшиві сертифікати та інші «бонуси», які інтернет-магазини використовують для створення образу офіційності. Але ми запевняємо Вас – нічого оригінального, окрім відео- та фото матеріалів STIHL, що використовуються незаконно, ці інтернет-магазини не мають.

                            Фальсифікат - джерело серйозної небезпеки

    У той час, коли вироби STIHL вирізняються строгими стандартами якості й безпеки, це зовсім не притаманне фальсифікату. У більшості випадків вже через невеликий проміжок часу такі інструменти виходять з ладу, а за відсутності запчастин їх неможливо й відремонтувати. Крім цього, елементи безпеки або зовсім відсутні, або несправні. Наприклад, захист рук для автоматичного гальма ланцюга – один з найважливіших захисних пристроїв – може відламатись у підробної пили вже під час розпаковування.

    Основним об'єктом фальсифікації продукції STIHL стали бензопили. Підробки надходять головним чином з Китаю і все частіше вони дуже подібні на оригінальні вироби завдяки оранжевому і світло-сірому кольору елементів корпусу. До того ж, покупця вводять в оману підроблені наклейки з маркою «STIHL». Часто на корпус наносяться й назви відомих моделей, наприклад «MS180». Крім кольору й назви моделі такі пили не мають нічого спільного з оригінальними пилами STIHL.

    Все частіше покупець ризикує наткнутися і на підроблене моторне мастило Stihl. Тут ще складніше, оскільки підробляти зовнішній вигляд масла і етикетку легко, а розуміння того, що купив підробку, приходить лише тоді, коли пилі буде потрібний ремонт. Якщо уважно придивлятися до каністр і кольору масла, то є шанс вчасно виявити «кота в мішку» і не попастися на цю вудочку. 

    Використання підробленого моторного мастила приводить до пошкодження двигуна моторної техніки. STIHL пишається якістю свого мастила і гарантує відповідність усіх заявлених і реальних характеристик. Проте, цілком логічно, що при використанні підробки продукт виходить із зони відповідальності компанії.