3-річна гарантія Metabo XXL

"Профітулс" є офіційним дилером Metabo та надає правильно заповнений гарантійний талон при покупці кожного інструменту Metabo. Також працює сервісний центр, куди можна звернутися, якщо станеться якась несправність. Також, за власним бажанням, користувач може звертатися з гарантійними випадками у будь-який інший авторизований сервісний центр Metabo. 3-річна гарантія на інструмент Metabo активується при реєстрації покупки на сайті http://www.metabo-service.com/uk/xxl до 4 тижнів після здійснення покупки. За Вашим бажанням ми можемо самі зареєструвати інструмент, роздрукувати сертифікат та прикріпити його до гарантійного талона. Нижче подано умови гарантії Metabo.

Загальні умови гарантії
Без шкоди для законного гарантійного позову гарантія Metabo надає гарантію відповідно до законів відповідної країни, не менше 1 року з дати покупки виробу кінцевим користувачем. Гарантія поширюється винятково на дефекти, що пов’язані з дефектом матеріалу або виробничим браком. Гарантійний ремонт може виконувати винятково уповноважений сервісний центр Metabo. Гарантія не поширюється зокрема на неналежне застосування (наприклад, перевантаження виробу або використання недозволених інструментів), застосування сили, пошкодження через зовнішній вплив або стороннім тілом (наприклад, пісок або каміння), пошкодження у результаті недотримання посібника з експлуатації (наприклад, підключення до іншої мережевої напруги або типу струму чи недотримання посібника зі збирання) або природне зношення. Гарантія також не поширюється на частково або повністю демонтовані станки. Покупець не може переуступити свої права за гарантією Metabo.

Умови гарантії XXL
Metabo добровільно продовжує законну гарантію на дефекти, пов’язані з дефектом матеріалу та виробничим браком, загалом до 3 років з дати покупки. Ми можете скористатися цим продовженням гарантії, якщо зареєструєте інструменти онлайн не пізніше, ніж через чотири тижня після їх купівлі. Реєстрацію може здійснити продавець або сам покупець. По завершенню процесу реєстрації ви отримаєте гарантійний сертифікат XXL. Цей сертифікат слугує підтвердженням гарантії XXL. У гарантійному випадку надішліть гарантійний сертифікат XXL з оригінальною квитанцією про покупку/чеком та несправним інструментом у сервісний центр Metabo. Продовження гарантії завжди залежить від інструменту, тобто необхідно реєструвати кожен придбаний виріб для XXL. Покупець не може переуступити свої права за XXL гарантією Metabo.

Заява про захист даних
Обробка (наприклад, збирання, передача та використання) особистих даних призначена винятково для обгрунтування та здійснення гарантії XXL або для можливих відгуків. Дані знаходяться на сервері постачальника послуг в Німеччині, який зобов’язаний дотримуватися умов відповідно до закону про захист даних. З цією метою передача даних можлива на сервер відповідного дочірнього підприємства Metabo або імпортера. Якщо за дорученням покупця реєструється продавець, ці дані обмінюються між серверами Metabo та продавцем. Продавець, імпортер та дочірні підприємства зі збуту зобов’язані обробляти особисті дані, не порушуючи законодавчі норми, так щоб дотримуватися відповідних норм захисту даних Німеччини або цільової країни. Покупець може у будь-який момент припинити обробку своїх даних онлайн в обліковому записі користувача гарантії XXL, надіславши електронне повідомлення за адресою xxlsupport@metabo.de або написавши у відповідний відділ Metabowerke GmbH, D-72622 Nuertingen. Дані покупця можуть бути видалені, якщо від його імені зареєстровані вироби старше 3 років і він повідомляє, що вони більше не використовуються, і якщо покупець не дає дозвіл на рекламу та дослідження громадської думки. При реєстрації продавцем від імені покупця дані клієнта та інструмента видаляються, щойно видаляються дані продавця.