3-річна гарантія Bosch

3-річна гарантія на інструмент Bosch активується при реєстрації покупки на сайті www.bosch-pt.com/warranty до 4 тижнів після здійснення покупки. За Вашим бажанням ми можемо самі зареєструвати інструмент, роздрукувати сертифікат та прикріпити його до гарантійного талона.

Гарантійні зобов'язання фірми Бош

(Станом на 01.09.2004)

Усі електричні ручні машини, пневматичні ручні машини та вимірювальна техніка фірми Бош ретельно перевіряються, випробовуються та суворо контролюються службою контролю якості фірми Бош. Саме тому фірма Бош надає гарантію на свої електричні ручні машини, пневматичні ручні машини та вимірювальну техніку. Ця гарантія не обмежує прав покупців на претензії стосовно недоліків за угодою купівлі-продажу та відповідно до чинного законодавства.

Стосовно цього виробу фірма Бош приймає на себе такі гарантійні зобов'язання:

 1. Згідно з поданими далі положеннями (пп. 2–7), упродовж гарантійного терміну фірма зобов'язується безкоштовно усунути дефекти виробу, зумовлені недоліками матеріалів або виготовлення.

 2. Гарантійний термін становить 24 місяці. У разі професійного або іншого подібного використання, гарантійний термін скорочується до 12 місяців. Гарантійний термін визначається від дати придбання виробу першим власником. Дата визначається за оригіналом документу, який підтверджує купівлю.

  Для всіх придбаних після 01.09.2004 професійних електроінструментів (синя серія) та вимірювальної техніки (за винятком високочастотних пристроїв, промислових акумуляторних шуруповертів та пневматичних ручних машин) гарантійний термін подовжується до 36 місяців, за умови їхньої реєстрації покупцем упродовж 4 тижнів із дати купівлі. Подовження гарантійного терміну не поширюється на акумуляторні батареї, зарядні пристрої, а також на комплектний інструмент і приладдя. Реєстрація здійснюється виключно через Інтернет за адресою www.bosch-pt.com/warranty. Підтвердженням реєстрації служить квитанція, що має бути надрукована одразу після реєстрації, а також документ, який підтверджує купівлю, з відповідною датою. Реєстрація здійснюється лише за умови надання покупцем чіткої інформації про себе, чинної на момент реєстрації.

 3. Гарантія не поширюється на такі випадки:

  • вихід із ладу деталей та вузлів через умови експлуатації або природне зношування; пошкодження виробу через умови експлуатації або природне зношування.

  • пошкодження виробу, до якого призвели невиконання положень інструкції з експлуатації, використання виробу не за призначенням, неналежні умови зовнішнього середовища або режим експлуатації, перевантаження, неправильне зберігання або обслуговування.

  • пошкодження виробу через застосування приладдя, допоміжних або запасних частин виробництва не фірми Бош.

  • внесення будь-яких змін чи доповнень до конструкції виробу.

  • незначні відхилення від номінальних параметрів, які не впливають на споживацьку цінність та придатність до використання виробу.

 4. Усунення несправностей у випадках, передбачених гарантійними зобов'язаннями, відбувається, на розсуд фірми, шляхом безкоштовного ремонту або заміни на справний виріб (можливо, новішої моделі). Вилучені при заміні вироби та деталі переходять у власність фірми Бош.

 5. Звертання стосовно гарантійних випадків приймаються лише впродовж гарантійного терміну. Для цього відповідний виріб у повному комплекті, а також оригінал документу, який підтверджує купівлю, де зазначено дату купівлі та найменування виробу, мають бути представлені або надіслані до організації- продавця або одного з зазначених у Інструкції з експлуатації відділів технічного обслуговування. У випадках подовження гарантійного терміну шляхом реєстрації до 36 місяців має бути представлена також реєстраційна квитанція. Частково або повністю розібрані вироби не приймаються, гарантія на них не поширюється. У разі, якщо покупець надсилає виріб до організації-продавця або відділу технічного обслуговування, витрати та ризики транспортування несе покупець.

 6. У жодних випадках, окрім передбачених цими гарантійними зобов'язаннями, претензії стосовно дефектів виробу не приймаються.

 7. Виконання нами гарантійних зобов'язань не дає права на подовження гарантійного терміну чи відновлення гарантії.

Ця гарантія поширюється на вироби, придбані та експлуатовані в Європі.

До цієї гарантії є застосовним законодавство ФРН, за винятком положень, передбачених Конвенцією про міжнародну торгівлю ООН (CISG).

ROBERT BOSCH GMBH
Geschäftsbereich Elektrowerkzeuge
70745 Leinfelden-Echterdingen
Bundesrepublik Deutschland